Ski-Apartmány

Orlické hory jsou pohoří a geomorfologický celek v severovýchodních Čechách, při hranici s polským Kladskem s nejvyšším vrcholem Velká Deštná, 1115 m n. m. Název pohoří je odvozen od řeky Orlice, která tudy po česko-polské hranici protéká.

Ubytování

Nadstandartně vybavené apartmány Deštné v Orlických horách s výhledem na sjezdovky. Dispozice: Chodba, koupelna + WC, kuchyňka, jídelní kout, ložnice. Vzhledem k poloze, ideální pro rodiny s dětmi, v blízkosti lyžařské školičky, sjezdovky vzdálené cca 100m. Apartmán se nachází ve 4.patře, v domě je výtah a zajištěn bezbariérový přístup. V zimě možnost lyžování, v létě turistiky, cyklostezky, houbaření. Ideální místo pro odpočinek.

Ceník

Cena apartmánu je stanovena za celý čtyřlůžkový apartmán a noc, včetně parkovacího místa v CZK. V zimní sezóně upřednostňujeme týdenní pobyty od soboty 16,00 hod do soboty 10,00 hod. Ve vedlejší sezóně kdykoliv dle domluvy, minimálně však na 2 noci. Při pobytu pouze na 1 noc, bude účtován jednorázový příplatek 600,-Kč za apartmán. V apartmánech není povoleno kouření a pobyt domácích zvířat.

CENÍK ZA APARTMÁN A NOC ROK 2016/2017

ceník